Wij

PADI MASTER SCUBA DIVER TRAINER

      jowi Naam : Jowi Kleverlaan
Geb. jaar : 1959
Woonplaats : Egmond aan den hoef
Hobby’s : Duiken, duikles geven, en bijna alles op en rondom het water. (zwemmen,varen,enz.)
Duikt sinds : 1998
E-mail adres : jowi@alfadive.nl

PADI MASTER SCUBA DIVER TRAINER

      eric Naam : Eric Kornet
Geb. jaar : 1970
Woonplaats : Alkmaar
Hobby’s : Duiken
Duikt sinds : 2005
E-mail adres : eric@alfadive.nl

PADI MASTER SCUBA DIVER TRAINER

      peter Naam : Peter Koopman
Geb. jaar : 1971
Woonplaats : Limmen
Hobby’s : Duiken, Reizen
Duikt sinds : 2001
E-mail adres : peter@alfadive.nl

PADI OPEN WATER SCUBA INSTRUCTEUR

      ineke Naam : Ineke van Til
Geb. jaar : 1980
Woonplaats : Krommenie
Hobby’s : Duiken
Duikt sinds : 2004
E-mail adres : ineke@alfadive.nl

PADI OPEN WATER SCUBA INSTRUCTEUR

      leo Naam : Leo Molenaar
Geb. jaar : 1958
Woonplaats : Alkmaar
Hobby’s : Duiken, Powerlifting
Duikt sinds : 2001
E-mail adres : leo@alfadive.nl

PADI OPEN WATER SCUBA INSTRUCTEUR

      danny Naam : Danny Ligthart
Geb. jaar : 1973
Woonplaats : Broek op Langedijk
Hobby’s : Duiken
Duikt sinds : 2008
E-mail adres : danny@alfadive.nl

PADI ASSISTENT INSTRUCTEUR

      bart Naam : Bart de Wit
Geb. jaar : 1978
Woonplaats : Hensbroek
Hobby’s : Duiken, Motor
Duikt sinds : 2003
E-mail adres : bart@alfadive.nl

PADI DIVE MASTER

      siem Naam : Siem Winkel
Geb. jaar : 1966
Woonplaats : Sint Pancras
Hobby’s : Duiken, Computer. Zwemmen
Duikt sinds : 2003
E-mail adres : siem@alfadive.nl

PADI DIVE MASTER

       Naam : Marloes Zomerdijk
Geb. jaar : 1987
Woonplaats : Limmen
Hobby’s : Duiken, Reizen
Duikt sinds :
E-mail adres : marloes@alfadive.nl

PADI DIVE MASTER

      nico Naam : Nico Zomerdijk
Geb. jaar : 1981
Woonplaats : Limmen
Hobby’s : Duiken, Muziek.
Duikt sinds : 2007
E-mail adres : nico@alfadive.nl