
Het wrak van de onderzeeër ligt op een diepte van 37 meter, te diep voor de gemiddelde sportduiker. Na het volgen van deze cursus kan jij veilig en vol zelfvertrouwen naar een maximum diepte van 40 meter duiken. Onder begeleiding van jouw ervaren instructeur maak jij op een veilige manier kennis en leert omgaan met gasnarcose.
Tijdens deze cursus gaan we dieper in op de volgende onderwerpen zodat jij veilig en met vertrouwen de mooiste diepe duiken kunt maken:
Emergency First Rescue, Rescue Diver en Emergency Oxygen Provider : de afgelopen weken ben ik samen met 5 andere duikers dit leertraject gestart. Drie brevetten die zeer nauw met elkaar verbonden zijn en die je weer een super boost geven in het bewust zijn van wat er om je heen gebeurt voor, tijdens en na de duiksessie. Weer meer zelfvertrouwen gekregen doordat Thomas en Wouter op een zeer fijne manier de theorie en praktijk samenbrengen. Altijd zijn er andere Dive Masters (of hoger) aanwezig om de cursisten te begeleiden tijdens de zwembassessies of examens. Super geregeld en je leert ook nog wat van die gasten. Alfa Divers bedankt!
Gezellige en kundige duikschool. Mijn dochter is in korte tijd klaargestoomd voor haar Open Water Referral cursus. Bedankt Jowi, Wouter en Thomas voor jullie begeleiding en flexibliteit. Wij komen zeer nog n keer terug
Vandaag mijn PADI Open Water-cursus gehaald bij Alfa Dive! Ik heb het erg naar mijn zin gehad en elke week weer veel nieuwe dingen geleerd. Dankzij de humor van Thomas en Wouter overleef je zelfs het theoriegedeelte haha. Bedankt voor alles! ?