Droogpak duiker

Het water is koud en de meeste duikers staan binnen een kwartier al weer verkleumd aan de kant. Jij hebt echter nergens last van, jouw droogpak houdt je lekker warm!

Je hebt natuurlijk al leren duiken tijdens de PADI Open Water Diver cursus en voelt je inmiddels comfortabel tijdens duiken in je natpak. Het duiken met een droogpak is niet moeilijk maar vereist wel een aantal extra vaardigheden om het duiken plezierig en veilig te houden.

De droogpak duiker cursus gaat dieper in op de volgende onderwerpen zodat jij optimaal kunt genieten van je duiken in droogpak

  • Planning en organisatie,
  • Technieken en procedures
  • Problemen en gevaren van het droogpak-duiken
  • Juiste procedures voor controle over het drijfvermogen
  • Technieken voor het afdalen en opstijgen
  • Routinematig preventief onderhoud en controle van droogpakken op het niveau van de gebruiker

Vereisten vooraf
Kosten
  • € 265,- per persoon
  • Inclusief e-learning, theorieles, zwembadles, twee buitenwaterduiken, digitaal brevet en natuurlijk de begeleiding van een van onze ervaren instructeurs
  • Exclusief vervoer, toegang buitenwater, huur droogpak en huur uitrusting
Duur
  • Ongeveer 2 uur voor zelfstudie
  • Ongeveer 3 uur voor maken een doorspreken quiz
  • Twee duiken in één dag
Aanhef is verplicht.
Jouw roepnaam is verplicht.
Jouw achternaam is verplicht.
Jouw geboorte datum is verplicht.
Jouw straatnaam is verplicht.
Jouw huisnummer is verplicht.
Jouw postcode is verplicht.
Jouw woonplaats is verplicht.
Een geldig e-mailadres is verplicht.
Jouw telefoonnummer is verplicht.
€ 265,- (per persoon)
LET OP: voor deze cursus betaal je direct via iDeal. Pas na betaling is jouw inschrijving voltooid.
Door in te schrijven bevestig je akkoord te gaan met de algemene voorwaarden.

Reviews

Mijn zoon van 11 heeft les gehad van Jowi. Deze lessen waren super profesioneel, en vol met kennis. Mijn zoon zei een paar keer na de les dat Jowi heel fijn les geeft. En ook was er altijd heel snel reactie op vragen. Kortom heel veel dank voor Jowi het geven van de les en Wouter voor alle snelle en goede correcte communicatie.

Bram Schenkelaars

Onze dochter en zoon hebben de PADI duikcursus met veel plezier bij Alfa Dive (Thomas en Wouter) gevolgd. Ze zorgen voor een relaxte sfeer, persoonlijke benadering, hebben de spullen goed voor elkaar en zijn echte liefhebbers!

Robert Jan

Een super professionele maar zeker gezellige duikschool. Onder begeleiding van Jowi de Advanced OWD cursus afgerond. De nachtduik was echt te gek met super goed zicht. Met Marco erbij was de crew compleet en was alles perfect geregeld om de oefeningen te doen. Heren, bedankt voor jullie kennis, kunde en liefde voor de duiksport. Voor een ieder die een duikbrevet wil gaan halen: Alfa Dive is waar je moet zijn.

Desmond
Toon alle reviews

Openingstijden

Dinsdag t/m vrijdag na telefonisch contact
  • Dinsdag 16:00 - 17:30 uur
  • Woensdag 16:00 - 20:00 uur
  • Donderdag 16:00 - 17:30 uur
  • Vrijdag 16:00 - 17:30 uur
  • Zaterdag 13:00 - 17:30 uur
Zomerdijkje 13
1934 CT
Egmond aan den Hoef
Nederland