Je hebt jouw PADI Open Water Diver cursus brevet behaald en tijdens de cursus heb je geleerd hoe je je drijfvermogen kunt controleren. Je ziet andere duikers perfect door het water zweven. Toch is het nog erg zoeken, zeker tijdens je eerste duiken na de cursus. Speciaal om jouw kennis en drijfvermogen nog verder te verbeteren bieden we de PADI Peak Performance Buoyancy specialty aan! Tijdens deze cursus:
Nadat je deze cursus hebt gevolgd zal je zien dat jouw luchtverbruik omlaag gaat, je minder vermoeid uit het water komt en andere duikers naar jouw kijken hoe mooi jij door het water zweeft! Ook helpen deze vaardigheden jou om het rif in de zelfde staat achter te laten als waarin je het gevonden hebt en het makkelijker wordt om bijvoorbeeld mooie onderwaterfoto’s te maken.

Mijn zoon van 11 heeft les gehad van Jowi. Deze lessen waren super profesioneel, en vol met kennis. Mijn zoon zei een paar keer na de les dat Jowi heel fijn les geeft. En ook was er altijd heel snel reactie op vragen. Kortom heel veel dank voor Jowi het geven van de les en Wouter voor alle snelle en goede correcte communicatie.
Onze dochter en zoon hebben de PADI duikcursus met veel plezier bij Alfa Dive (Thomas en Wouter) gevolgd. Ze zorgen voor een relaxte sfeer, persoonlijke benadering, hebben de spullen goed voor elkaar en zijn echte liefhebbers!
Een super professionele maar zeker gezellige duikschool. Onder begeleiding van Jowi de Advanced OWD cursus afgerond. De nachtduik was echt te gek met super goed zicht. Met Marco erbij was de crew compleet en was alles perfect geregeld om de oefeningen te doen. Heren, bedankt voor jullie kennis, kunde en liefde voor de duiksport. Voor een ieder die een duikbrevet wil gaan halen: Alfa Dive is waar je moet zijn.