Peak Performance Buoyancy

Je hebt jouw PADI Open Water Diver cursus brevet behaald en tijdens de cursus heb je geleerd hoe je je drijfvermogen kunt controleren. Je ziet andere duikers perfect door het water zweven. Toch is het nog erg zoeken, zeker tijdens je eerste duiken na de cursus. Speciaal om jouw kennis en drijfvermogen nog verder te verbeteren bieden we de PADI Peak Performance Buoyancy specialty aan! Tijdens deze cursus:

  • Leer je perfect uit te loden
  • Zoeken we samen naar de juiste positie en verdeling van jouw lood
  • Stroomlijnen we jouw uitrusting
  • Werken we samen aan jouw positie onderwater
  • Zweven we samen in verschillende posities door het water, net als een vis!
  • Tot slot oefenen we met verschillende vinslagen

Nadat je deze cursus hebt gevolgd zal je zien dat jouw luchtverbruik omlaag gaat, je minder vermoeid uit het water komt en andere duikers naar jouw kijken hoe mooi jij door het water zweeft! Ook helpen deze vaardigheden jou om het rif in de zelfde staat achter te laten als waarin je het gevonden hebt en het makkelijker wordt om bijvoorbeeld mooie onderwaterfoto’s te maken.

Vereisten vooraf
  • Minimum leeftijd 15 jaar
  • In bezit van een PADI Open Water Diver brevet of gelijkwaardig
  • Het gebruik van jouw eigen uitrusting wordt sterk aanbevolen. Heb je geen eigen uitrusting? Geen probleem, je kunt alles bij ons huren of aanschaffen. We adviseren je graag!
Kosten
  • € 279,- per persoon
  • Inclusief e-learning, theorieles, twee duiken in één dag, digitaal brevet en natuurlijk de begeleiding van een van onze ervaren instructeurs
  • Exclusief huur uitrusting, vervoer, toegang buitenwater
Duur
  • Ongeveer 5 uur voor zelfstudie
  • Ongeveer 3 uur voor maken en doorspreken van een quiz
  • twee duiken in één dag. Indien je de PADI Advanced Open Water Dive cursus hebt afgerond mag je de opsporen en bergen duik mee laten tellen als eerste duik voor de Opsporen en bergen specialty en hoef je voor deze cursus nog maar één duik te maken
Aanhef is verplicht.
Jouw roepnaam is verplicht.
Jouw achternaam is verplicht.
Jouw geboorte datum is verplicht.
Jouw straatnaam is verplicht.
Jouw huisnummer is verplicht.
Jouw postcode is verplicht.
Jouw woonplaats is verplicht.
Een geldig e-mailadres is verplicht.
Jouw telefoonnummer is verplicht.
€ 279,- (per persoon)
LET OP: voor deze cursus betaal je direct via iDeal. Pas na betaling is jouw inschrijving voltooid.
Door in te schrijven bevestig je akkoord te gaan met de algemene voorwaarden.

Reviews

Vijf weken geleden hebben mijn dochter Nila en ik bij Alfa Dive een proefduik gedaan. Nila wilde heel graag leren duiken, maar voor mij was die stap een stuk groter. In het verleden zat ik bij de reddingsbrigade en heb ik in een zwembad een oefeningen gedaan met een auto te water. De ene keer zat je zelf in de auto en de andere keer moest je iemand uit de auto redden. Aan die oefeningen heb ik helaas een flinke angst voor onder water zijn overgehouden. De proefduik bij Alfa Dive was voor mij daarom behoorlijk spannend en zeker niet makkelijk. Maar door de enorme rust van Thomas & Leo, hun met duidelijke uitleg en vooral het gevoel dat niets hoefde en alles op mijn tempo mocht, lukte het uiteindelijk toch. Dat moment gaf me genoeg vertrouwen om samen met Nila te besluiten: We starten met de PADI Open Water Diver-cursus. Bij Nila twijfelde ik geen moment of ze het zou halen. Bij mezelf des te meer. ? Ik begon echt met het gevoel: ik weet niet of ik dit kan… Ook tijdens de cursus waren sommige oefeningen voor mij spannend. Maar iedere keer kregen we de rust, tijd en begeleiding die we nodig hadden. Geen druk, gewoon stap voor stap leren en oefenen in een omgeving waarin we ons veilig voelden. En nu, vijf weken later, hebben Nila en ik samen onze theorie én praktijk gehaald! ?? We zijn Thomas, Leo en het team van Alfa Dive enorm dankbaar voor hun geduld, professionele instructies en vooral het vertrouwen en veilige gevoel dat ze ons hebben gegeven. Voor mij persoonlijk betekent het extra veel dat iets waar zoveel angst op zat, nu iets is geworden waar ik samen met mijn dochter enorm van kan gaan genieten. En we zijn nog niet klaar! We gaan zeker mee met SamenDuiken.nl en volgend jaar mei/juni willen we doorgaan met de Advanced Open Water Diver-cursus. Van angst om onder water te gaan naar samen met mijn dochter ons PADI Open Water Diver-brevet halen. Dat had ik vijf weken geleden echt niet durven denken. ??? Thomas, Leo en het hele team van Alfa Dive: ontzettend bedankt!

Ilona Kramer

Emergency First Rescue, Rescue Diver en Emergency Oxygen Provider : de afgelopen weken ben ik samen met 5 andere duikers dit leertraject gestart. Drie brevetten die zeer nauw met elkaar verbonden zijn en die je weer een super boost geven in het bewust zijn van wat er om je heen gebeurt voor, tijdens en na de duiksessie. Weer meer zelfvertrouwen gekregen doordat Thomas en Wouter op een zeer fijne manier de theorie en praktijk samenbrengen. Altijd zijn er andere Dive Masters (of hoger) aanwezig om de cursisten te begeleiden tijdens de zwembassessies of examens. Super geregeld en je leert ook nog wat van die gasten. Alfa Divers bedankt!

Desmond

Gezellige en kundige duikschool. Mijn dochter is in korte tijd klaargestoomd voor haar Open Water Referral cursus. Bedankt Jowi, Wouter en Thomas voor jullie begeleiding en flexibliteit. Wij komen zeer nog n keer terug

Peer van Spreeuwel
Toon alle reviews

Openingstijden

Dinsdag t/m vrijdag na telefonisch contact
  • Dinsdag 16:00 - 17:30 uur
  • Woensdag 16:00 - 20:00 uur
  • Donderdag 16:00 - 17:30 uur
  • Vrijdag 16:00 - 17:30 uur
  • Zaterdag 13:00 - 17:30 uur
Zomerdijkje 13
1934 CT
Egmond aan den Hoef
Nederland