Beste duikschool van Noord-Holland!
De PADI Open Water Diver cursus is de start van jouw duikcarrière, na deze cursus kan jij overal ter wereld samen met een buddy tot maximaal 18 meter diepte duiken. De wonderlijke onderwater wereld gaat voor je open! Kijk snel bij de betreffende cursus en schrijf je direct in via onze website!
Uit het oogpunt van de hygiëne gebruik jij gedurende de gehele cursus het zelfde masker en snorkel. Toch liever een eigen masker en snorkel? Kom langs in onze winkel en we nemen alle tijd om jou alles uit te leggen en te adviseren over de duik materialen.
Je start jouw duikcarrière door deel te nemen aan de PADI Open Water Diver cursus.…
Je wilt graag leren duiken en vind je dit toch best een beetje spannend? Of…
Je start jouw duikcarrière door deel te nemen aan de PADI Open Water Diver cursus.…
Je wilt graag leren duiken en vind je dit toch best een beetje spannend? Of…
Vijf weken geleden hebben mijn dochter Nila en ik bij Alfa Dive een proefduik gedaan. Nila wilde heel graag leren duiken, maar voor mij was die stap een stuk groter. In het verleden zat ik bij de reddingsbrigade en heb ik in een zwembad een oefeningen gedaan met een auto te water. De ene keer zat je zelf in de auto en de andere keer moest je iemand uit de auto redden. Aan die oefeningen heb ik helaas een flinke angst voor onder water zijn overgehouden. De proefduik bij Alfa Dive was voor mij daarom behoorlijk spannend en zeker niet makkelijk. Maar door de enorme rust van Thomas & Leo, hun met duidelijke uitleg en vooral het gevoel dat niets hoefde en alles op mijn tempo mocht, lukte het uiteindelijk toch. Dat moment gaf me genoeg vertrouwen om samen met Nila te besluiten: We starten met de PADI Open Water Diver-cursus. Bij Nila twijfelde ik geen moment of ze het zou halen. Bij mezelf des te meer. ? Ik begon echt met het gevoel: ik weet niet of ik dit kan… Ook tijdens de cursus waren sommige oefeningen voor mij spannend. Maar iedere keer kregen we de rust, tijd en begeleiding die we nodig hadden. Geen druk, gewoon stap voor stap leren en oefenen in een omgeving waarin we ons veilig voelden. En nu, vijf weken later, hebben Nila en ik samen onze theorie én praktijk gehaald! ?? We zijn Thomas, Leo en het team van Alfa Dive enorm dankbaar voor hun geduld, professionele instructies en vooral het vertrouwen en veilige gevoel dat ze ons hebben gegeven. Voor mij persoonlijk betekent het extra veel dat iets waar zoveel angst op zat, nu iets is geworden waar ik samen met mijn dochter enorm van kan gaan genieten. En we zijn nog niet klaar! We gaan zeker mee met SamenDuiken.nl en volgend jaar mei/juni willen we doorgaan met de Advanced Open Water Diver-cursus. Van angst om onder water te gaan naar samen met mijn dochter ons PADI Open Water Diver-brevet halen. Dat had ik vijf weken geleden echt niet durven denken. ??? Thomas, Leo en het hele team van Alfa Dive: ontzettend bedankt!
Emergency First Rescue, Rescue Diver en Emergency Oxygen Provider : de afgelopen weken ben ik samen met 5 andere duikers dit leertraject gestart. Drie brevetten die zeer nauw met elkaar verbonden zijn en die je weer een super boost geven in het bewust zijn van wat er om je heen gebeurt voor, tijdens en na de duiksessie. Weer meer zelfvertrouwen gekregen doordat Thomas en Wouter op een zeer fijne manier de theorie en praktijk samenbrengen. Altijd zijn er andere Dive Masters (of hoger) aanwezig om de cursisten te begeleiden tijdens de zwembassessies of examens. Super geregeld en je leert ook nog wat van die gasten. Alfa Divers bedankt!
Gezellige en kundige duikschool. Mijn dochter is in korte tijd klaargestoomd voor haar Open Water Referral cursus. Bedankt Jowi, Wouter en Thomas voor jullie begeleiding en flexibliteit. Wij komen zeer nog n keer terug